ŞANLIURFA ORGANİZE SANAYİ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ - Personel Listesi

Personel Listesi

ADI SOYADI

GÖREVİ

 

Yunus Emre AKSU

Bölge Müdürü

 

 

 

 

Osman OKTAY

İdari İşler Müdürü

Ferhat HAYIRLI

Mali İşler Şefi

Mahmut ATLI

Mali İşler Personeli

Örsan ŞAHİN

Satın Alma Müdürü

Sadık Serdar ÇADIRCI

Satın Alma Personeli

Mustafa SÜRÜCÜ

Yazı İşleri Müdürü

İbrahim ÖTEGEÇELİ

Arşiv&Envanter, Sayım ve Tesellüm Sorumlusu

Mehmet Emin BADILLI

Evrak Kayıt

Mehmet ÖTEGEÇELİ

 

Evrak Kayıt

Murat TEPE

 

Evrak Kayıt

Bedriye COŞKUNLAR

İnsan Kaynakları

Hülya ALP

Kurumsal İletişim ve Katılım İlişkileri

Deniz GÜNER

Analiz ve Raporlama Uzmanı

Sefa ARSLAN

İdari İşler Personeli

Uğur DURSUN

Bilgi İşlem Personeli

ALİ UZUN

Basın Yayın ve Enformasyon Birimi

M. Nuri ALTIN

Teknik İşler Müdürü

Ramazan KAYA

Proje ve Yapım Şube Şefi

İsmail AİŞEOĞLU

İmar ve Harita Şube Şefi

Mustafa GÜZELLER

Harita Mühendisi

Mehmet TOPALAN

Harita Teknikeri

İbrahim ARSLAN

Ruhsat ve İzinler

A. İzzet ŞANSAL

Ruhsat ve İzinler – Doğalgaz – GSM – ATT Sorumlusu

İrfan AL

Kontrol Mühendisi

 

 

Hüseyin ŞAHAN

Elektrik Teknikeri

Sinan CÖMERT

Su ve Peyzaj İşleri

Mustafa DOĞAN

Su ve Kanalizasyon

 

Osman KARADAŞ

Su Tesisat

 

Hasan KÖÇEBE

Terfi İstasyonu

Mustafa ÇİFTÇİ

Terfi İstasyonu

S. Hayri ŞANSAL

İşletme Şube Sorumlusu

Şükrü ŞİPAK

Hizmetli

Hikmet KIRMIZIASLAN

Temizlik ve Park ve Bahçe İşleri

Mustafa KARADAŞ

Temizlik ve Park ve Bahçe İşleri

Ahmet Burhan BALÇIK

İtfaiye

Suphi KARATAŞ

İtfaiye

Ömer BEYTEKİN

İtfaiye

Ahmet YÜKSEL

İtfaiye

İsa GÜNEŞ

İtfaiye

Ahmet ARSLAN

İtfaiye

Aziz TOPAL

İtfaiye

Ömer KÖÇEBE

İtfaiye

Salih İLETMİŞ

İtfaiye

Mehmet GÜL

İtfaiye

Adem GEMİCİ

Kepçe Operatörü

Ali DEMİR

Çöp Kamyonu ve Servis Şoförü

Sait BULUT

Çöp Kamyonu Şoförü

Mehmet DEMİREL

Süpürge Makine Operatörü

Abdullah AKILLI

Makam Şoförü

İ. Halil KILIÇ

Sekreterya (  Valilikte Görevli )

Hüseyin ALPAK

AAT Elektrik Teknisyeni

Mehmet KARADAŞ

AAT Belt Pres Operatörü

Mehmet Nuri BEDEN

AAT Mekanik Ustası

Talat EKİNCİ

AAT Vardiya İşçisi

Mustafa Sadık ÇADIRCI

AAT Vardiya İşçisi

İ. Halil IŞIK

AAT Vardiya İşçisi

Ekrem DORUK

Hizmetli

Mehmet DOST

Laboratuvar Teknikeri

60